Üzleti eladó és raktári munkatárs

Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
(www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, immár 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 207 üzletet üzemeltet országszerte.
ÜZLETI ELADÓ ÉS RAKTÁRI MUNKATÁRS
kettős pozícióba
munkatársakat keresünk

Munkavégzés helye:

    Elsődlegesen: a választott üzlet

    Alkalmanként: Alsónémedi logisztikai központ

Feladatok:
Üzlet:
•    a vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása,
•    gyors és pontos pénztári munka,
•    árufeltöltés,
•    az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása,
Raktár:
•    a logisztikai központ áru-összekészítési osztályán áru-összekészítési feladatok ellátása a friss, illetve szárazáru raktár területén.

Elvárásaink:
•    mobilitás választott üzlet és központi raktár között,
•    élelmiszer-kereskedelmi végzettség,
•    pontosság, megbízhatóság,
•    fizikai terhelhetőség,
•    délutános/illetve több műszak vállalása,
•    hétvégi műszak vállalása.

Amit kínálunk:
•    változatos munka,
•    versenyképes jövedelem,
•    raktári munkavégzés esetén napi bruttó 5000 Ft bérpótlék,
•    havi nettó 8.000 Ft cafeteria készpénzben, •    hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál.