Önt keressük
IT RENDSZERSZERVEZŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal a funkcionális felosztás szerint
  • Fejlesztési projektek és feladatok koordinálása a pénzügyi és logisztikai rendszerekkel kapcsolatban
  • Új üzleti igények felmérése és elemzése, javaslattétel az IT fejlesztésekre és a megvalósításra
  • Új vállalatirányítási rendszerfunkciók bevezetése és az ezzel kapcsolatos projektek vezetése
  • Rendszeres együttműködés a nemzetközi IT csapattal, aktív részvétel különböző IT projektekben
  • Felhasználók támogatása a pénzügyi és logisztikai rendszerekkel kapcsolatban felmerült kérdésekben
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves IT rendszerszervezői és projekt menedzsment tapasztalat
  • Üzleti folyamatokban és rendszerekben való gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret
  • Proaktivitás
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál