Önt keressük
JUNIOR BESZERZŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Tárgyalások folytatása a beszállítókkal
  • Reklamációk kezelése
  • Piaci trendek vizsgálata
  • Új termékek és márkák bevezetése, a meglévő választék kezelése
  • Az értékesítési eredmények figyelemmel kísérése
  • A meglévő termékek, márkák kezelése, illetve a termékek árpolitikájának kidolgozása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, műszaki vagy agrár szakon folytatott tanulmány előny)
  • Vállalkozói szellem, jól kommunikációs és meggyőző képesség
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Alapos IT felhasználói ismerete
Egyéb információ az állásról:
  • A központi beszerzés három részlege (food, non-food, zöldség-gyümölcs) felel a teljes árukínálat kialakításáért, bővítéséért, optimalizálásáért, akciók tervezéséért, valamint a vállalat médiában való megjelenéséért. A beszerzés elsődleges feladata a kapcsolattartás és kondíciók tárgyalása beszállítókkal. Emellett az osztály feladatkörébe tartozik többek között a piaci trendek és változások figyelése, értékelése, termékportfólió létrehozása, a termék- és csomagolásfejlesztés, illetve a folyamatos minőségellenőrzés. A részlegek a raktárakkal és a beszállítókkal együttműködve biztosítják a folyamatosan bővülő üzletszámok megfelelő ellátottságát.
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Saját ötletek megvalósításának lehetőségé
  • Nagy ráhatást a forgalmazott termékek skálájára
  • Vonzó karrierpályát fejlődési lehetőségekkel
  • Csapatmunkát, amelyben a kreativitás, a kezdeményezés és az elkötelezettség értéket képvisel
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál
  • Versenyképes fizetést és juttatásokat