Önt keressük
IT HELPDESK MUNKATÁRS
pozícióba.

Feladatok:
  • Informatikai eszközök üzemeltetetése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a Penny Market áruházakkal, támogatásuk a központ részéről
  • A beérkező problémák megoldása, szükség esetén továbbítása a következő támogatási szintre
  • Bevezetésre kerülő programok tesztelése, hibalisták összeállítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és az osztrák leányvállalattal
  • Egyéb, a Helpdesk munkájába tartozó operatív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Középfokú informatikai végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
  • Kommunikációs szintű német vagy/és angol nyelvtudás
  • MS Office, Linux, Windows, SQL ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Több műszakos műszakrend vállalása
  • Nagyfokú önállóság
  • Ügyfél-orientáltság, segítőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Utazás támogatása saját gépjárművel történő bejárással a munkarend miatt
  • Havi nettó 8.000 Ft cafeteria készpénzben
  • Próbaidő lejárta után 8.500 Ft értékben SZÉP-kártya
  • Kedvezményes étkezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál