Önt keressük
IT TRAINEE
pozícióba.

Feladatok:
  • Az IT osztály teljes körű megismerése (pl. digitalizációs projektek, Helpdesk, rendszerszervezés) rotációs program keretében
  • Teljes vállalatot érintő projektmunkákban való aktív részvétel IT oldalról
  • Bevezetésre kerülő IT rendszerek tesztelése
  • Kapcsolattartás és problémamegoldás az országos üzlethálózattól és Központtól jövő IT érintettségű témákban
Elvárások:
  • Másodéves tanulmányaidat hamarosan befejezed az alapképzésen vagy mesterképzésre jársz még informatikus vagy gazdasági informatikus szakon
  • Angolul társalgási szinten kommunikálsz
  • Szívesen megismernéd és aktív szerepet vállalnál az IT osztály munkájában
  • Nyitott vagy a tanulásra, pozitívan állsz a kihívások elé
  • Jól tudsz kapcsolatot teremteni és kommunikálni
  • Szeretsz csapatban dolgozni
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Szakmai gyakorlatod nálunk töltheted
  • Versenyképes jövedelmet
  • Ingyenes vállalati buszjárat használatot Nagyvárad tértől 25 perc menetidővel
  • Mentori támogatást szenior vezetőktől
  • Béren kívüli juttatásokat (étkezési támogatás, SZÉP kártya,
  • AYCM SportPass, MOL Partner kártya, Telenor-Penny flottacsomag)
  • A program végeztél hosszútávú karrierépítés lehetőségét