Önt keressük
IT TRAINEE
pozícióba.

Feladatok:
  • komplex gyakorlatias szakmai tudás megszerzése megismerve az egész IT osztályt rotációs jelleggel pl. infrastruktúra, HelpDesk
  • kapcsolattartás és problémamegoldás az országos üzlethálózattól és központtól jövő IT érintettségű témákban
  • bevezetésre kerülő IT rendszerek tesztelése
  • több projektmunkákban való aktív részvétel
Elvárások:
  • 1-2 év választ el a BA vagy MSC diploma megszerzésétől informatikus vagy gazdasági informatikus szakon
  • angolul tárgyalási szinten kommunikálsz - előny német nyelvtudás
  • nyitott vagy a tanulásra, pozitívan állsz a kihívások elé
  • szívesen megismernéd és aktív szerepet vállalnál az IT osztály munkájában egy dinamikusan fejlődő élelmiszeripari cégnél
  • nyitott vagy a kihívásokra és személyiséged fejlesztésére
  • jól tudsz kapcsolatot teremteni és kommunikálni
  • szeretsz csapatban dolgozni
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelmet
  • ingyenes vállalati buszjárat használatát
  • digitalizációs projektben való részvételt egy országos lefedettségű infrastruktúrában
  • egy éves határozott időre szóló munkaszerződés diákszövetkezeten keresztül