Önt keressük
ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS
pozícióba.

Feladatok:
  • Az értékesítési osztály munkájának teljes körű támogatása
  • Kimutatások, elemzések készítése, azok naprakész vezetése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, partnercégekkel
  • Beérkező számlák könyvelésre történő előkészítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok
Elvárások:
  • Stabil számítógépes ismeretek, kiemelten MS Office jártasság
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Stressz és monotonitástűrő képesség
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú önállóság
  • Logikus, rendszerben való gondolkodás
Előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
Egyéb információ az állásról:
  • Munkába lépés időpontja:
  • Azonnali kezdési lehetőség
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő lejárta után 14.000,- Ft értékben SZÉP Kártya
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál