Önt keressük
TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Csapatom felépítése, képzése és motiválása
  • Személyesen veszek rész a toborzási folyamatokban
  • Irányítom a rám bízott üzletek működését, kereskedelmi folyamatait
  • Felelősen nyomon követem üzleteim fő mutatószámait, folyamatosan optimalizálva azokat
  • Projekteken keresztül is lehetőségem van befolyásolni a cég jövőbeni sikerét és fejlődését
Elvárások:
  • Szakirányú Főiskolai vagy Egyetemi diploma
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Motivált, határozott és dinamikus, barátságos személyiség
  • Nagyfokú empátia és kiváló meggyőzőkészség
  • Jó kommunikációs készség és önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Napi utazás a kijelölt üzletek között
  • "B" kategóriás jogosítvány és több éves gépkocsivezetői gyakorlat
  • Priorizálási képesség, stratégiai gondolkodás
Előnyt jelent:
  • Üzlet vagy üzlethálózat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Élelmiszerkereskedelemben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Német vagy angol kommunikációs szintű nyelvtudás előny
Egyéb információ az állásról:
  • A területi értékesítési vezető az üzlethálózat eredményes működésének kulcsfontosságú szereplője. A kiválasztott munkatársunk vállalja, hogy az üzletekben történő, átfogó, minimum 9 hónapos betanulási programot követően átveszi a Területi értékesítési vezető feladatokat a rábízott területen.
Munkavégzés helye:
Országos

Amit kínálunk:
  • Részvétel egy komplex betanulási programban, mely során megismeri a teljes üzleti folyamatokat
  • Kimagasló induló jövedelem, már a betanulási időszakban is
  • Szolgálati gépjármű (magáncélra is korlátlanul használható) és munkába-járás támogatása a betanulási időszakban is
  • Mobil telefon, laptop, évi nettó 150 000 forint ruházati hozzájárulás
  • Havi nettó 8.000 Ft cafeteria készpénzben
  • A próbaidő lejárta után havi, nettó 8.500 Ft értékben SZÉP kártya
  • Változatos munka egy összetartó csapatban
  • Hosszú távú munka egy biztos hátterű munkahelyen