Önt keressük
BESZERZÉSI KONTROLLER
pozícióba.

Feladatok:
  • A beszerzési osztály támogatása kontrolling oldalról
  • Szállítói kiértékelések elkészítése az éves tárgyalások előtt
  • Forgalmi adatok elemzése árucsoportok szerint
  • Árrés elemzések elkészítése
  • Készletelemzési feladatok
  • További ad hoc elemzések készítése
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági diploma
  • Kontrolling vagy Beszerzési asszisztensi pozícióban szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Professzionális MS Excel tudás
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló logikai és elemző képesség
  • Precizitás, elkötelezettség, terhelhetőség
Előnyt jelent:
  • SQL tudás
  • Adatbázis kezelő rendszerek alapszintű ismerete (Business Objects)
  • Munkatapasztalat nemzetközi környezetben és/vagy külföldön
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy német tulajdonú cégcsoportnál