Önt keressük
LOGISZTIKAI ASSZISZTENS
pozícióba.

Feladatok:
  • Raktárvezető munkájának teljes körű támogatása
  • Kiértékelések, kimutatások készítése
  • Számlák ellenőrzése, előkészítése
  • Tenderanyagok összeállítása
  • Raktári dolgozók pályázati anyagának feldolgozása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
Elvárások:
  • Felsőfokú logisztikai és/vagy adminisztrációs ügyintézői végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás és német nyelvtudás előny
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés
Egyéb információ az állásról:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Stabil munkahely egy multinacionális vállalatnál
  • Versenyképes juttatás, cafeteria
  • Változatos feladatok egy jó csapatban