Önt keressük
KÉPZÉSI ÉS FEJLESZTÉSI SPECIALISTA
pozícióba.

Feladatok:
  • Részvétel a vállalat képzési és fejlesztési folyamatainak kialakításában, végrehajtásában
  • Képzési, fejlesztési folyamatok kontrollja
  • Készségfejlesztő tréningigények felmérése, képzések szervezése, kiértékelése
  • Tehetség menedzsment folyamatok támogatása
  • Gyakornoki programok kialakítása, bevezetése, nyomon követése
  • Munkatársak megtartását támogató folyamatok kidolgozása, bevezetése, nyomon követése
  • Munkatársi hangulatfelmérések szervezése, megvalósítása, részvétel az akciótervezésben
  • Belső kommunikáció kialakítása és folyamatos fejlesztése
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év képzés, fejlesztés területén - ideálisan kiskereskedelemben- szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Proaktivitás
  • Megoldásközpontú gondolkodás
  • Önállóság projekt munkák végrehajtásában
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
Előnyt jelent:
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely