Önt keressük
TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI SZAKÉRTŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Teljeskörű toborzás-kiválasztási folyamatok menedzselése, szellemi és fizikai pozíciókra
  • A beérkező önéletrajzok előszűrése, jelentkezők telefonos előszűrése
  • Részvétel a toborzási területhez kapcsolódó projektekben, például employer branding
  • Pontos és precíz adminisztratív és szervezési feladatok ellátása, riportok és statisztikák elkészítése
  • Betanulási tervek elkészítése és a folyamat koordinálása
  • Kilépő interjúk készítése és annak riportálása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Toborzási területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Párhuzamosan több feladat kezelésének képessége
  • Rugalmasság és proaktivitás
Előnyt jelent:
  • Német nyelvtudás
  • Emberi erőforrás szakirányon szerzett végzettség
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Lehetőség az önálló és kreatív munkavégzésre
  • Változatos, sokrétű feladatok
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség