Önt keressük
BESZERZŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Beszerzési tárgyalások folytatása
  • Tenderezési folyamat lebonyolítása
  • Ár és szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások vezetése
  • Kategóra management
  • Piackutatás és belső elemzések készítése
  • Beszállítói kör bővítése, fejlesztése
  • Reklamációkezelés
  • Folyamatok optimalizálásában való részvétel
Elvárások:
  • Vállalkozói szellem, jól kommunikációs és meggyőző képesség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Alapos IT felhasználói ismeretek
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, műszaki vagy agrár szakon befejezett tanulmány)
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Csapatmunkát, amelyben a kreativitás, a kezdeményezés és az elkötelezettség értéket képvisel
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál
  • Versenyképes fizetést és juttatásokat
  • Céges gépjármű, mobiltelefon