Önt keressük
WEBDESIGNER
pozícióba.

Feladatok:
  • A Penny Market online megjelenéseinek grafikai illetve egyéb kreatív anyagának elkészítése, a megjelenések koordinálása
  • Vállalti weboldal és microsite-ok karbantartása, alkalmi microsite-fejlesztés
  • Rendszeres és alkalmi online kampányokban való részvétel
Elvárások:
  • Legalább 2 éves tapasztalat online grafikai tervezésben
  • Online marketing eszközök kreatív és hatékony használata
  • Photoshop, InDesign, Illustrator magas fokú ismerete pc-s környezetben.
  • Gyors, precíz, kreatív, pozitív személyiség
  • Kreatív, innovatív gondolkodásmód
  • Önálló és csapatban egyaránt magas szintű munkavégzés
Előnyt jelent:
  • MS Office gyakorlat. Html5, Wordpress weboldal fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv ismerete
Egyéb információ az állásról:
  • Egy referencia munka csatolása a jelentkezéshez, amely bemutatja Önt a munkáján keresztül
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Alkotó csapatszellem
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Fejlődési lehetőség