Önt keressük
SHOPPER MARKETING MUNKATÁRS
pozícióba.

Feladatok:
  • Kiskereskedelmi marketing stratégiánknak megfelelő releváns ötletek, tervek kidolgozása
  • Éves marketingterv kidolgozásában aktív részvétel
  • Nyomon követni és értékelni az elért eredményeket az éves célkitűzés alapján
  • Vásárlói szokások változásának szemmel tartása
  • Kategóriák forgalmának növelése érdekében szükséges elemzések készítése, kategóriák felülvizsgálata
  • A készített elemzések, üzleti szintű implementálása a polcképkészítés formájában
  • Együttműködés beszerzési és értékesítési társosztályokkal
  • Elemzések alapján insightok készítése és lehetőségeket feltárása a további növekedéshez
Elvárások:
  • Feslőfokú végzettség, közgazdász diploma, marketing irányultság
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat, gyártó, kereskedői oldalról, vagy piackutatói tapasztalat
  • Kategória, FMCG trendek ismerete
  • Csapatszellem
  • Vásárlói központú gondolkodás
  • Eredmény és célorientált
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Nielsen és Gfk szoftverek felhasználószintű ismerete
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő, lelkes csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Vállalati személygépkocsi, korlátlan használattal Magyarországon
  • Mobiltelefon
  • Próbaidő lejárta után OTP SZÉP kártya juttatást nettó 14.000 HUF értékben
  • Hosszútávon számítunk a szakmai tudásodra