Önt keressük
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MEGBÍZOTT
pozícióba.

Feladatok:
  • Beérkező termékek (különösen friss zöldségek és gyümölcsök, ill. saját márkás termékek) minőségi ellenőrzése jogszabályoknak és belső szabályzatoknak megfelelően
  • Minőséggel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Minőségellenőrzési feladatok folyamatos és precíz ellátása, dokumentálása (élelmiszer higiéniai, zöldség- gyümölcs, frissáru, szárazáru ellenőrzések)
  • Egyéb minőségbiztosítási folyamatokban való aktív részvétel
  • HACCP működtetésében való aktív részvétel
  • Szoros együttműködés a raktárakkal és a központtal
Elvárások:
  • Gimnáziumi érettségi és/vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Határozott, döntésképes személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Nagyfokú terhelhetőség, hétvégi munkavégzésre, ill. kora reggeli munkakezdésre való hajlandóság
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (agrár, vegyi-, élelmiszeripari főiskola)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy gyakorlat
  • Legalább alapfokú német vagy angol nyelvtudás
Egyéb információ az állásról:
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Munkába járás ingyenes céges buszjáratokkal
  • Hosszútávú stabil munkahely egy német tulajdonú cégnél
  • Étkezési támogatás
  • Próbaidő lejárta után 14.000 Ft értékben OTP SZÉP-kártya