Önt keressük
PROJECT KONTROLLER
pozícióba.

Feladatok:
  • Operatív projektekben való aktív részvétel
  • A projektek gazdaságossági számításának alátámasztása Business Case elkészítésével
  • Terv-tény elemzések, előrejelzések készítése
  • Együttműködés a projektcsapatokkal és vezetőkkel
  • Az eredmények prezentálása ügyvezetőknek, projektcsoportoknak
  • Közvetlen jelentés a Kontrolling vezetőnek és az ügyvezetőknek a projektek jellegétől függően
  • Ad-hoc riportok, beszámolók, elemzések elkészítése az ideális döntéshozatal megalapozása érdekében
Elvárások:
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat, kiemelten kontrolling területen
  • Angol és/vagy német nyelvtudás tárgyalási szinten
  • Erős MS Office ismeret, kiemelten a PowerPoint és az Excel programokban
  • Magabiztos, független és proaktív személyiség, erős kommunikációs készség
  • Csapatjátékos, erős elemző és problémamegoldó szemlélet
  • Vállalkozói szemlélet, interkulturális kompetencia és ügyfélközpontúság
  • Nemzetközi mobilitás
Előnyt jelent:
  • Kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Dinamikus és modern munkakörnyezet egy sikeres nemzetközi vállalatban
  • Lapos hierarchia és lehetőség a hatékony döntéshozatalhoz