Önt keressük
TAKARÍTÓ
pozícióba.

Feladatok:
  • A Penny Market Kft. központjában található helyiségek rendben tartása
  • Irodaépület helységeinek rendszeres, napi szintű takarítása, melybe beletartozik a porszívózás, felmosás, portörlés, szemetesek ürítése, mosdók tisztán tartása.
  • Tárgyalók, irodák, étkezők, mellékhelységek takarítása, illetve a logisztikai munkatársak öltözőinek rendben tartás
  • A keletkezett hulladék kezelése
Elvárások:
  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Pontos, precíz, lelkiismeretes, megbízható munkavégzés
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú stabil munkahely egy német tulajdonú cégnél
  • Bejelentett munkaviszony pontos bérkifizetéssel
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidő
  • Étkezési támogatás
  • Próbaidő lejárta után 14.000 Ft értékben OTP SZÉP-kártya