Önt keressük
DISZPONENS - KÉSZLETGAZDÁLKODÁS
pozícióba.

Feladatok:
  • Készletgazdálkodás, a meghatározott biztonsági raktárkészlet megtartása
  • Szállítói megrendelések feldolgozása és nyomonkövetése
  • Riportok, kimutatások, kalkulációk készítése és azok naprakész vezetése
  • Problémás kérdések kezelése és megoldása
  • Szoros kapcsolattartás telefonon és írásban a Társosztályokkal és beszerzőkkel
  • Együttműködés a szállítókkal
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Aktív középszintű angol vagy német nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés, ugyanakkor csapatban való dolgozás képessége
Előnyt jelent:
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetést és juttatásokat
  • Céges gépjármű
  • Próbaidő lejártát követően havi 14.000 HUF OTP SZÉP kártya
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál