Önt keressük
VILLAMOS PROJEKTMÉRNÖK
pozícióba.

Feladatok:
  • Épületautomatika és energiamonitoring-rendszerek létesítéséhez kapcsolódó mérnöki feladatok
  • Energetikai projektek előkészítés, tenderek lebonyolítás
  • Kivitelezések helyszíni ellenőrzése
  • Új üzletek/bővítések villamos terveinek felülvizsgálata, javaslattételek
  • Épületautomatika adatok havi rendszerességű ellenőrzése
  • Karbantartási vezetők szakmai támogatása
  • Részvétel a nemzetközi projektfeladatokban
  • Havi rendszerességgel riportok, kimutatások készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • 1-2 év szakmai - különösen épületautomatizálás területén szerzett - tapasztalat előnyt jelent
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (nemzetközi találkozókra, telepítések helyszínére)
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés
Egyéb információ az állásról:
  • Pályakezdő mérnökök jelentkezését is szívesem fogadjuk
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség
  • Próbaidő lejárta után 14.000,- Ft értékben OTP SZÉP Kártya
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál