Önt keressük
TŰZ-ÉS MUNKAVÉDELMI REFERENS - HATÁROZOTT IDEJŰ LEHETŐSÉG
pozícióba.

Feladatok:
  • A szakterületét érintő jogszabályok folyamatos nyomon követése, belső szabályzatok ellenőrzése és aktualizálása
  • A tűz- és munkavédelmi eszközök meglétének és állapotának ellenőrzése, felülvizsgálat és javaslattétel a feltételek javítására
  • A biztonságtechnikai oktatások (munkavédelem, tűzvédelem, stb.) megszervezésének szakmai támogatása, és a szükséges szakmai továbbképzések megvalósításának biztosítása
  • A társosztályok munkájának támogatása a feladatkörébe tartozó szakmai területeket érintő kérdésekben, a határozatok/végzések kezelésében
  • Évente egy alkalommal szemle tartása a PENNY Market üzleteiben, félévente egy alkalommal a PENNY Market Logisztikai központjaiban
  • Munkahelyi balesetek kivizsgálása
  • Az érintésvédelmi, villámvédelmi, szabványossági felülvizsgálatok iratainak ellenőrzése, érvényességük nyilvántartása
  • Hiányosságok jelzése a karbantartási felügyelők felé
  • Jelentések, statisztikák készítése és adatok biztosítása a szakterületét érintő költségvetés elkészítéséhez
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal a napi ügyek kezelése során
  • A munkáltató és munkavédelmi képviselők közötti tanácskozások, és külsős szakemberek munkájának koordinálása
  • Az iparbiztonsági intézkedések végrehajtásának ellenőrzése és gyakorlatok megszervezése
  • A vállalat mindenkor érvényes Energiairányítási Rendszer kézikönyvében megfogalmazott feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (munkavédelmi és tűzvédelmi)
  • Legalább 3 éves releváns tűz- és munkavédelmi, illetve iparbiztonsági tapasztalat
  • Aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Határozott és felelősségteljes attitűd
  • Rugalmasság
  • Proaktivitás
Egyéb információ az állásról:
  • Határozott idejű munkaszerződés - szülési szabadság idejére
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú stabil munkahely egy német tulajdonú cégnél
  • Próbaidő lejártát követően 14.000 HUF OTP SZÉP Kártya
  • Vállalati gépjármű