Önt keressük
HÁLÓZATFEJLESZTŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Fejlesztésre alkalmas telkek és üzlethelyiségek kiválasztása fejlesztési tanulmány elkészítése
  • Az adásvételi és bérleti szerződések teljeskörű előkészítése és tárgyalása, és megkötésének támogatása
  • Telkek és üzletek engedélyeztetése, bejegyeztetése és tulajdonjogi ügyintézések elvégzése, építési-, közlekedési-, használatbavételi- és működési engedélyek megszerzése
  • A fejlesztés megvalósításának biztosítása, fejlesztéshez kapcsolódó lezárási, elszámolási feladatokat elvégzése
  • Meglévő üzletek ingatlanügyeinek irányítása, kezelése Adatok gyűjtése statisztikák elkészítéséhez, elemzések készítése
  • Döntéselőkészítés az osztályvezető és az Ügyvezető igazgató részére
  • Piackutatás és versenytársfigyelés
  • Bérleti díjak kezelése, számlák jóváhagyása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal és hivatalokkal
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal és a külső partnerekkel
  • Felmerülő problémák, kérdések kezelése és véleményezése
  • Beérkező ajánlatok véleményezése, értékelése
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Releváns feladatkörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat előny
  • Angol vagy német aktív tárgyalóképes nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mobilitás
  • Kiváló kommunikációs, együttműködési és problémamegoldó készség
  • Nagyfokú önállóság
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
Munkavégzés helye:
Alsónémedi központunkban, országosan

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő lejártát követően 14.000 HUF/ hónap OTP SZÉP kártyát
  • Vállalati gépjármű, magánhasználatra is
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál