Önt keressük
KÖNYVELŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Beérkező belföldi és külföldi költségszámlák könyvelése
  • Havi időbeli elhatárolások elszámolása
  • Banki forgalom könyvelése
  • Részvétel a havi és éves zárásokban
  • Egyéb kapcsolódó számviteli feladatok ellátása
  • Belső társosztályokkal való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Adó- és számviteli jogszabályok ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Nagyfokú precizitás, alaposság
  • Megbízhatóság
  • Önállóság
Előnyt jelent:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP ismeret
Egyéb információ az állásról:
  • 30 órás részmunkaidős foglalkoztatás is lehetséges
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelmet
  • Szakmai és nyelvi képzések támogatását
  • Ingyenes vállalati buszjáratot
  • Próbaidő lejárta után OTP SZÉP kártya juttatást nettó 14.000 HUF értékben
  • AYCM SportPass-t, MOL Partner kártyát, Telenor-Penny flottacsomagot
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál