Önt keressük
JOGTANÁCSOS
pozícióba.

Feladatok:
  • Részvétel a vállalatnál felmerülő jogi problémák megoldásában
  • Jogszabályok, bírói gyakorlat nyomon követése
  • Az esetleges peres eljárások előkészítése, tárgyalásokon való részvétel
  • Közreműködés az engedélyeztetési eljárásokban
  • A tárosztályok részére szerződések kidolgozásában való részvétel, ill. szerződés tervezetek véleményezése
  • Elektronikus közjegyzői, bírósági és hatósági felületek használata
  • Munkajogi megállapodások előkészítése, egyeztetése, véleményezése
  • Eseti jogi kérdések tisztázása, megoldása
  • Engedményezési szerződések véleményezése
  • Egyeztetés társosztályokkal, szerződéses partnerekkel, hivatalokkal
Elvárások:
  • Jogi diploma
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Releváns német és/vagy angol nyelvi és szaknyelvi ismeret: az idegen nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • A releváns jogi területek kiváló ismerete
  • Döntési képesség
  • Konfliktuskezelés és jó problémamegoldó készség
Előnyt jelent:
  • Jogi szakvizsga
  • Kamarai regisztrációval való rendelkezés
  • Adatvédelmi területen szerzett jártasság
  • Fogyasztóvédelem, versenyjog területen szerzett gyakorlat
  • Munkajog területen szerzett jártasság
  • Bírósági tárgyalásokon, hatósági eljárásokban szerzett tapasztalat
  • Versenyszférában szerzett tapasztalat
Egyéb információ az állásról:
  • Részmunkaidős foglalkoztatás is lehetséges
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati gépjármű
  • Laptop, mobiltelefon
  • Próbaidő lejárta után 14.000 Ft értékben OTP SZÉP-kártya
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál