beszerzési asszisztens

Jelenleg az alábbi pozíciókra keresünk jelentkezőket:

Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
(www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 207 üzletet üzemeltet országszerte.

A Penny Market Kft. munkatársat keres központjába

munkakörbe, teljes munkaidőbe.

Feladatok:

  • árucikktörzs kezelés,
  • kapcsolattartás a beszerzők és diszponensek között,
  • számlaeltérések ellenőrzése,
  • beszerzők munkájának teljes körű támogatása,
  • bolti készletek figyelése,
  • reklamációk kezelése,
  • EKÁER ügyintézés.

Elvárásaink:

  • magabiztos angol és / vagy német nyelvtudás szóban és írásban - elengedhetlen,
  • 2-3 éves munkatapasztalat,
  • stabil IT-felhasználói ismeretek, kiemelten MS Office jártasság,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • stressz tűrő képesség,
  • jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál.

A munkavégzés helye:

  • Alsónémedi logisztikai központ (Kispest, Határ úttól; Dunaharasztitól, illetve Dabastól fél órára ingyenes buszjárattal).