bér-és TB ügyintéző

Jelenleg az alábbi pozíciókra keresünk jelentkezőket:

Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
(www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 207 üzletet üzemeltet országszerte.

A Penny Market Kft. munkatársat keres

bér- és tb ügyintéző

munkakörbe!

Feladatok:

·         bérszámfejtés előkészítése, számfejtés,

·         teljes körű bér- és kifizetőhelyi TB ügyintézési feladatok ellátása,

·         számfejtéshez szükséges munkaügyi feladatok ellátása,

·         törvényi szabályozások, változások nyomon követése,

·         munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,

·         részvétel a rendszeres és eseti elemzések, jelentések készítésében.

Elvárások:

·         bérszámfejtő, TB ügyintéző végzettség,

·         legalább 3 éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalat,

·         magyar munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények, rendelkezések mélyreható, naprakész ismerete,

·         MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel),

·         kiváló kommunikációs, információ-átadási készség,

·         megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés.

Előny:

·         Nexon program ismerete.

Amit ajánlunk:

·         versenyképes jövedelem,

·         tartalmas, érdekes feladatok,

·         hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál,

·         határozott idejű munkaszerződés.

A munkavégzés helye:

Alsónémedi központ (Budapest, Határ úttól, Dunaharasztiról ill. Dabasról fél órára, ingyenes dolgozói buszjárattal).