logisztikai asszisztens

Jelenleg az alábbi pozíciókra keresünk jelentkezőket:
A Penny Market Kft

Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 208 üzletet üzemeltet országszerte.

A Penny Market Kft. központjába keres

munkatársat.

Feladatok:

-          a raktárvezető munkájának teljes körű támogatása,

-          kiértékelések, kimutatások készítése,

-          számlák ellenőrzése, előkészítése,

-          tenderanyagok összeállítása,

-          raktári dolgozók pályázati anyagának feldolgozása,

-          egyéb adminisztratív feladatok ellátása,

-          szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárásaink:

-          (felsőfokú) logisztikai és/vagy adminisztrációs ügyintézői végzettség,

-          tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,

-          erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),

-          B kategóriás jogosítvány,

-          jó kommunikációs készség,

-          pontos, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

-          stabil munkahely egy multinacionális vállalatnál,

-          versenyképes juttatás, cafeteria,

-          változatos feladatok egy jó csapatban.

Egyéb:

-          Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

-          Alsónémedi logisztikai központ (Kispest, Határ úttól; Dunaharasztitól, illetve Dabastól fél órára ingyenes buszjárattal).

Ha szívesen dolgozna egy biztos, munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor rögzítse fényképes önéletrajzát az alábbi felületen: