Toborzási és Kiválasztási specialista

Jelenleg az alábbi pozíciókra keresünk jelentkezőket:

Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
(www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, immár 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 208 üzletet üzemeltet országszerte.

Toborzási és kiválasztási specialista

munkatársat keresünk logisztika területre.

Feladatok:

§  hatékonyan működteti a toborzás-kiválasztási folyamatokat,

§  hatékonyan használja a hagyományos toborzási csatornákat és nyitott az új alternatív toborzási utak igénybevételére,

§  kapcsolatot tart helyi önkormányzatokkal, munkaügyi központokkal, iskolákkal,

§  részt vesz állásbörzéken,

§  rendszeresen látogatja a vállalat raktárait,

§  kilépési interjúkat készít,

§  riportokat, elemzéseket készít

§  pontosan és precízen ellátja a toborzás-kiválasztási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív és szervezési feladatokat,

§  folyamatosan fejlesztéseket javasol a toborzás-kiválasztási projektek keretében a hatékonyabb munkaerő-kiválasztás érdekében.

Elvárásaink:

§  szakirányú felsőfokú végzettség,

§  aktív tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás,

§  toborzási területen, lehetőleg kiskereskedelmi szektorban, vagy tanácsadói területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat,

§  erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

§  B kategóriás jogosítvány,

§  utazási hajlandóság.

Amit kínálunk:

§  változatos, sokrétű feladatok,

§  lehetőség az önálló és kreatív munkavégzésre,

§  kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka,

§  folyamatos fejlődési lehetőség,

§  elkötelezett, lendületes HR csapat,

§  innovatív, hosszú távú, biztos hátterű munkahely.

Munkavégzés helye:

Változó (Alsónémedi, Karcag, Veszprém)