Főkönyvelő

Jelenleg az alábbi pozíciókra keresünk jelentkezőket:
A Penny Market Kft

Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 208 üzletet üzemeltet országszerte.

A Penny Market Kft. munkatársat keres központjába

Főkönyvelő

munkakörbe, teljes munkaidőben.

Feladatok:

-          könyvelési csoport projekt munkáinak koordinálása, irányítása,

-          részvétel nemzetközi beszámoló készítésében,

-          részvétel adóbevallások elkészítésében, ellenőrzésében,

-          átfogó számviteli feladatok ellátása, könyvelése,

-          aktív részvétel a havi és éves zárásokban,

-          könyvvizsgálat, adóvizsgálat támogatása.

Elvárásaink:

-          felsőfokú gazdasági végzettség,

-          tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,

-          adó- és számviteli jogszabályok alapos ismerete,

-          multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat,

-          felhasználói szintű MS Office ismeret,

-          nagyfokú precizitás, alaposság,

-          megbízhatóság.

Előny:

-          SAP ismeret,

-          német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

-          változatos, sokrétű feladatok,

-          lehetőség az önálló munkavégzésre,

-          kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka,

-          folyamatos fejlődési lehetőség,

-          elkötelezett, lendületes csapat,

-          innovatív, hosszú távú, biztos hátterű munkahely.

-          Alsónémedi logisztikai központ (Kispest, Határ úttól; Dunaharasztitól, illetve Dabastól fél órára ingyenes buszjárattal).