Számlaellenőrzési Csoportvezető

Jelenleg az alábbi pozíciókra keresünk jelentkezőket:

Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 207 üzletet üzemeltet országszerte.

A Penny Market Kft. munkatársat keres központjába

CSOPORTVEZETŐ SZÁMLAELLENŐR

munkakörbe.

Feladatok:

-          5 fő számlaellenőr operatív munkájának irányítása, vezetése,

-          szállítói áruszámlák tartalmi, formai, számszaki ellenőrzése,

-          számlák és kapcsolódó mellékleteinek, egyeztetése (szerződések, teljesítési igazolások, szállítólevelek, megrendelések),

-          számlareklamációk intézése,

-          nemzetközi projektekben való részvétel, bevezetés,

-          kapcsolattartás társosztályokkal.

Elvárásaink:

-          minimum középfokú közgazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség,

-          felhasználói szintű MS Office ismeret,

-          SAP ismeret előny,

-          német és angol nyelvtudás – a munkavégzéshez elengedhetlen,

-          nagyfokú precizitás, alaposság,

-          megbízhatóság,

-          csapatszellem,

-          önállóság.

Amit kínálunk:

-          versenyképes jövedelem,

-          fejlődési lehetőség,

-          egy éves határozott idejű munkaszerződést, a hosszabbítás lehetőségével.

Munkavégzés helye:

-          Alsónémedi logisztikai központ