Régiós HR vezető

Jelenleg az alábbi pozíciókra keresünk jelentkezőket:

Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 209 üzletet üzemeltet országszerte.

A Penny Market Kft. munkatársat keres központjába

munkakörbe, teljes munkaidőben.

Feladatok:

·         A Penny Market üzleteinek HR támogatása

·         A Régióvezető HR üzleti partneri támogatása

·         Hatékony régiós toborzási módszerek kidolgozása és megvalósítása

·         A régiós létszámigények monitorozása

·         A területi vezetők szakmai támogatása a kiválasztási folyamatban

·         Beléptetések nyomon követése a régió üzleteiben

·         Betanulás, beillesztési folyamatok kontrollja és nyomon követése

·         Tehetségek beazonosítása, fejlesztése

·         Kilépések, fluktuáció okainak elemzése,

·         Akcióterv kidolgozása a megtartás növelésének érdekében

·         Teljesítményértékelések, karrier beszélgetések HR támogatása

·         Vezetői fejlesztési igények meghatározása

·         Dolgozói elégedettségi felmérés eredményeinek elemzése, javaslat kidolgozása, nyomon követese

·         Együttműködés a központi HR csapattal

Elvárásaink:

·         Felsőfokú végzettség

·         Kiskereskedelmi/bolti folyamatok kiváló ismerete

·         B kategóriás jogosítvány

·         Tréneri, toborzási tapasztalat előny

·         Tárgyalóképes angol nyelvtudás előny

Szükséges készségek, képességek:

·         Kiváló kommunikációs készség

·         Vevőközpontúság

·         Megoldásközpontú gondolkodás

·         Konfliktuskezelés

·         Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú, stabil munkahely.

Munkavégzés helye:
Adott régió