Önt keressük
FRISSDIPLOMÁS GYAKORNOK
pozícióba.

Feladatok:
  • Rotációs programban való részvétel, társosztályok munkájának megismerése
  • Izgalmas projektekben való közreműködés
  • Aktív szerepvállalás egy-egy osztály munkájában
  • Komplex és gyakorlatias szakmai tudás megszerzése
  • Kereskedelmi folyamatok megismerése
Elvárások:
  • Gazdasági területen folytatott és/vagy befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Legyél pályakezdő (maximum 1 éves munkatapasztalattal)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret (német nyelvtudás előny)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Kihívás-orientált, proaktív és rugalmas hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság a személyiség és készségek fejlesztésére
Egyéb információ az állásról:
  • A munkavégzés elsődleges helyszíne: Penny Market Központ, Alsónémedi (Budapest vonzáskörzetében)
Alsónémedi

Amit kínálunk:
  • Szakmai gyakorlat elismerését
  • Céges buszjáratot (25 perc a Nagyvárad tértől)
  • Versenyképes jövedelmet
  • Mentori támogatást szenior vezetőktől
  • Béren kívüli juttatásokat (étkezési támogatás, SZÉP kártya,
  • AYCM SportPass, MOL Partner kártya, Telenor-Penny flottacsomag)
  • Személyiség- és készségfejlesztő tréningeket
  • A program végeztél hosszútávú karrierépítés lehetőségét